Pencelupan kain buluh

Hantar pertanyaan
Pencelupan kain buluh
Butir-butir
Nama Fabrik: JD-6010
Lebar: 147cm
Berat: 135gsm
Komposisi: 35%poliester 27%buluh 38%rayon
Pengecutan Warp: -3%
Pengecutan Weft: -2%
Pengkelasan produk
Fabrik serat buluh
Share to
Description/kawalan

Kain tenunan kami adalah campuran yang direka dengan teliti yang direka untuk memenuhi tuntutan pengeluaran pakaian berkualiti tinggi -. Terdiri daripada 35% poliester, 27% buluh, dan 38% rayon, kain ini menggabungkan ketahanan, keselesaan dengan berat 135gsm dan lebar 147cm, ia menyediakan liputan dan fleksibel yang cukup untuk pelbagai pakaian yang membuat keperluan. Serat buluh ini sangat baik - sesuai untuk membuat sut dan seluar yang bergaya dan selesa, menawarkan tekstur yang lancar dan tirai yang sangat baik yang meningkatkan rupa keseluruhan produk siap. Kedua -dua kadar penyusutan dan rapi dikawal dalam masa 5%, memastikan penyimpangan minimum selepas mencuci dan mengekalkan bentuk asal pakaian dan sesuai.

product-800-800
product-800-800

 

Parameter produk

 

Nama kain

JD-6010

Lebar

147cm

Berat

135gsm

Komposisi

35%poliester 27%buluh 38%rayon

Penyusutan warp

-3%

Pengecutan weft

-2%

 

Ciri -ciri produk

 

Salah satu ciri yang menonjol dari kain ini adalah komposisi yang unik, di mana kemasukan gentian buluh membawa kelembutan dan nafas yang luar biasa. Sebagai kain microfiber buluh, ia mempunyai permukaan halus dan licin yang terasa lembut terhadap kulit, menjadikannya sesuai untuk memakai harian. Penambahan 6% Spandex memberikan jumlah yang tepat, yang membolehkan kemudahan pergerakan tanpa perubahan struktur kain. Berat 135gsm menyerang keseimbangan sempurna antara ringan dan substansial, memastikan kain itu betul, yang menyumbang kepada pengekalan dan pengekalan bentuk yang sangat baik. Sementara itu, kadar pengecutan terkawal dalam masa 5% di kedua -dua arah adalah titik utama yang menambah kebolehpercayaan kain, memberikan pengeluar dan keyakinan pelanggan dalam umur panjang pakaian.

 

Paparan sampel

product-958-1278
product-960-1280

 

Kelebihan produk

 

Memilih kain ini membawa kelebihan besar untuk kedua -dua pengeluar pakaian dan akhir - pengguna. Sebagai fabrik microfiber berkualiti tinggi -, ia menawarkan keselesaan yang lebih baik berbanding dengan banyak kain konvensional, terima kasih kepada kelembapan semulajadi Bamboo - sifat wicking yang membantu menjaga kain sejuk dan kering. Campuran poliester meningkatkan ketahanan kain dan rintangan kedutan, mengurangkan keperluan untuk menyeterika yang kerap dan memastikan pakaian kelihatan kemas dan segar walaupun selepas berbilang dibasuh. Lebar 150cm menyediakan bahan yang mencukupi untuk pemotongan corak yang cekap, meminimumkan sisa dan mengoptimumkan kos pengeluaran. Sama ada digunakan untuk saman profesional atau seluar kasual, kain ini menggabungkan keselesaan, ketahanan, dan gaya, menjadikannya pilihan utama untuk jenama dan pengeluar pakaian.

 

Cool tags: pencelupan kain buluh, pengeluar kain buluh pencelupan china, pembekal

Hantar pertanyaan